Lista aktualności Lista aktualności

XIV Mistrzostwa o Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu w tenisie stołowym

Sukces naszej drużyny na XIV Mistrzostwach o Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu w tenisie stołowym.

W ramach spotkania edukacyjno-promocyjnego w Nadleśnictwie Lutówko odbył się XIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu. W rozgrywkach uczestniczyła drużyna Nadleśnictwa Czersk w składzie: Katarzyna Dajska, Ireneusz Bojanowski, Leszek Pultyn, Adam Kośmieja, Kamil Zmuda Trzebiatowski.

W pierwszym dniu rozgrywek osiągnęliśmy sukces – zajmując I miejsce w klasyfikacji drużynowej leśników. Na sukces drużyny złożyły się wysokie lokaty naszych reprezentantów (do punktacji drużynowej liczyły się wyniki: 3 najlepszych mężczyzn i 1 kobiety).

Nasi zawodnicy zajęli:

4 miejsce – Kamil Zmuda Trzebiatowski

8 miejsce – Leszek Pultyn

16 miejsce – Ireneusz Bojanowski

17 miejsce – Adam Kośmieja

 

10 miejsce w kat. kobiet – Katarzyna Dajska.

 

W drugim dniu odbyły się rozgrywki drużynowe (3 zawodników w drużynie - zawodnicy grali mecze między sobą oraz jeden mecz gry deblowej). W tych rozgrywkach oprócz drużyn leśników brały udział również  instytucje zewnętrzne, zaprzyjaźnione z Nadleśnictwem Lutówko m. in.: Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim, MLKS Krajna. Po zaciętych rozgrywkach zwyciężyła reprezentacja MLKS Krajna przed połączoną drużyną Nadleśnictwa Różanna\Woziwoda, a na III miejscu uplasowała się drużyna Nadleśnictwa Czersk.

            Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze i było miejscem integracji leśników, społeczności lokalnej i przedstawicieli lokalnych instytucji biorących udział w turnieju.

Kamil Zmuda Trzebiatowski zajmując 4 miejsce, zakwalifikował się do reprezentacji RDLP w Toruniu na zbliżające się Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w tenisie stołowym.

Nadleśnictwu Lutówko dziękujemy za zorganizowanie spotkania edukacyjno-promocyjnego Lasów Państwowych, na którym również zaprezentowano foldery informacyjne i materiały promocyjne Nadleśnictwa Czersk.

 

fot. Łukasz Gwiździel - Nadleśnictwo Lutówko