Asset Publisher Asset Publisher

Piknik integracyjny w leśnictwie Malachin

W czasie intensywnych prac uprzątających po ubiegłorocznej nawałnicy, rzadko mamy okazję spotkać się, wspólnie spędzić czas. Taką okazją było piątkowe popołudnie 8 czerwca, kiedy to spotkaliśmy się na pikniku.

Na polance przy leśniczówce Malachin spotkaliśmy się wspólnie – pracownicy z rodzinami oraz nasi byli pracownicy – emeryci i renciści. Piknik był okazją do uczczenia Dnia Dziecka jak i Święta Lasu.   Podziękowania i życzenia złożono wszystkim naszym poprzednikom w pracy, a kwiaty wręczono seniorce emerytów -  pani Kłosowskiej. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie oraz korzystanie z przygotowanych niespodzianek i atrakcji. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zamek dmuchany, przejażdżki na kucykach oraz bryczką konną.

Niespodzianką była wizyta czerskich strażaków pod dowództwem Andrzeja Kuchenbeckera. Druhowie przygotowali konkurs dla młodszych i nieco starszych, można też było przejechać się wozem bojowym straży.  Niewątpliwą atrakcją była również wizyta policjanta, który zaprezentował sprzęt policyjny oraz radiowóz.

Konkursy oraz mecze piłki siatkowej i tenisa stołowego, rozmowy i spotkania sprawiły, że na kilka godzin zapomnieliśmy o ogromie prac, który na nas czeka.

Do zobaczenia za rok!  

Obszerna fotorelacja na naszym profilu na Facebook`u

Fot. Rafał Grabanski