Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Czersk

Leśniczy Eligiusz Osowicki
52 39 84 274, 696 491 211

Leśnictwo Czersk 1
89-650 Czersk

czersk.czersk@torun.lasy.gov.pl

 

Google Mapy

Pokaż na mapie

Leśnictwo Juńcza

Leśniczy Roman Szarafin
52 39 84 254, 696 491 212

Leśnictwo Juńcza 1
89-651 Gotelp

czersk.juncza@torun.lasy.gov.pl

 

Google Mapy

Pokaż na mapie

Leśnictwo Malachin

Leśniczy Janusz Talaśka
52 39 86 065, 696 491 213

Malachin
ul. Wrzosowa 12
89-650 Czersk

czersk.malachin@torun.lasy.gov.pl

 

Google Mapy

Pokaż na mapie

Leśnictwo Odry

Leśniczy Piotr Lepak
52 39 86 128, 696 491 207

Leśnictwo Odry
89-651 Gotelp

czersk.odry@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

Leśnictwo Okręglik

Leśniczy Wojciech Nielek
52 39 81 621, 696 491 216

Giełdon 3
89-632 Brusy

czersk.okreglik@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

 

Sektor 1:
Podleśniczy Krzysztof Beger
tel. 696 491 215

Sektor 3:
Podleśniczy Sebastian Cyganowski
tel. 664 118 221

 

Podleśniczy Karol Czapiewski
tel. 727 491 252

Leśnictwo Olszyny

Leśniczy Marek Kitzermann
52 39 81 679, 696 491 217

Leśnictwo Olszyny 1
89-632 Brusy

czersk.olszyny@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

 

Sektor 1:
Podleśniczy Ewa Szymańska
tel. 882 122 654


Podleśniczy Wioletta Ciemińska
tel. 664 118 226

Leśnictwo Ostrowy

Leśniczy Mariusz Mania
52 39 85 122, 696 491 218

Leśnictwo Ostrowy 1
89-642 Rytel

czersk.ostrowy@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

 

Sektor 1:
Podleśniczy Adrian Śpica
tel. 727 491 256

Sektor 3:
Podleśniczy Michał Kwaśniewski
tel. 882 033 623

 

Podleśniczy Tomasz Konefka
tel. 727 491 251

Podleśniczy Franciszek Sontowski
tel. 664 118 222

Leśnictwo Płecno

Leśniczy Jan Mania
52 39 86 299, 696 491 219

Leśnictwo Płecno 1
89-642 Rytel

czersk.plecno@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

 

Sektor 1:
Podleśniczy Rafał Grabański
tel. 664 118 224

 

Podleśniczy Bartłomiej Ważny
tel. 727 491 259

Leśnictwo Spierwia

Leśniczy Przemysław Tojza
52 39 81 678, 664 771 543

Giełdon 8
89-632 Brusy

czersk.spierwia@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie

 

Sektor 2:
Podleśniczy Zbigniew Wybrański
tel. 696 491 221

Sektor 3:
Podleśniczy Rafał Milewski
tel. 664 118 223

 

Podleśniczy Piotr Marach
tel. 727 491 253

Szkółka Leśna Listewka

Specjalista SL ds. szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa Adam Kośmieja
52 39 86 053, 696 491 237

Szkółka Leśna Listewka
83-440 Karsin

czersk.listewka@torun.lasy.gov.pl

Google Mapy

Pokaż na mapie