Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Czersk

Leśniczy Eligiusz Osowicki
52 39 84 274, 696 491 211

Leśnictwo Czersk 1
89-650 Czersk

czersk.czersk@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Michał Kwaśniewski
tel. 882 033 623

Leśnictwo Juńcza

Leśniczy Roman Szarafin
52 39 84 254, 696 491 212

Leśnictwo Juńcza 1
89-651 Gotelp

czersk.juncza@torun.lasy.gov.p

 

Podleśniczy Zbigniew Wybrański
tel. 696 491 221

Leśnictwo Malachin

Leśniczy Janusz Talaśka
52 39 86 065, 696 491 213

Malachin
ul. Wrzosowa 12
89-650 Czersk

czersk.malachin@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Wioletta Ciemińska
tel. 664 118 226

Leśnictwo Odry

Leśniczy Piotr Lepak
52 39 86 128, 696 491 207

Leśnictwo Odry
89-651 Gotelp

czersk.odry@torun.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Okręglik

Leśniczy Wojciech Nielek
52 39 81 621, 696 491 216

Giełdon 3
89-632 Brusy

czersk.okreglik@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Sebastian Cyganowski
tel. 664 118 221

Leśnictwo Olszyny

Leśniczy Marek Kitzermann
52 39 81 679, 696 491 217

Leśnictwo Olszyny 1
89-632 Brusy

czersk.olszyny@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Ewa Szymańska
tel. 882 122 654

Leśnictwo Ostrowy

Leśniczy Mariusz Mania
52 39 85 122, 696 491 218

Leśnictwo Ostrowy 1
89-642 Rytel

czersk.ostrowy@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Franciszek Sontowski
tel. 664 118 222

Leśnictwo Płecno

Leśniczy Jan Mania
52 39 86 299, 696 491 219

Leśnictwo Płecno 1
89-642 Rytel

czersk.plecno@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Rafał Grabański
tel. 664 118 224

Leśnictwo Spierwia

Leśniczy Przemysław Tojza
52 39 81 678, 664 771 543

Giełdon 8
89-632 Brusy

czersk.spierwia@torun.lasy.gov.pl

Podleśniczy Rafał Milewski
tel. 664 118 223

Szkółka Leśna Listewka

Specjalista SL ds. szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa Adam Kośmieja
52 39 86 053, 696 491 237

Szkółka Leśna Listewka
83-440 Karsin

czersk.listewka@torun.lasy.gov.pl